<div style="text-align:center;color:#fff;font-size:12px;font-weight:600;text-transform:uppercase;background:#60b219;padding:10px 0;">Uwaga! W związku z wzmożonym ruchem sprzedaży internetowej czas wysyłki zamówień może wydłużyć się do 5 dni roboczych.</div>

Ciesz się zakupami i zdobywaj punkty rabatowe Za każde wydane 100zł w naszym sklepie otrzymasz 1 punkt rabatowy o wartości 5zł do wykorzystania przy kolejnych zakupach.

Im więcej zakupów tym więcej punktów rabatowych Punkty dostępne są w Panelu Klienta w zakładce "Moje punkty rabatowe". Punkty się sumują wraz z kolejnymi zakupami i można je wykorzystać podczas realizacji dowolnego zamówienia w sklepie e-ziaja.com.

Wymieniaj zebrane punkty rabatowe na kupony rabatowe Aby skorzystać ze zniżki, wybierz przycisk "Wygeneruj kupon rabatowy". Zostanie utworzony kupon rabatowy z ukalnym kodem rabatowym.

Realizuj kupony rabatowe podczas zakupów Zapamiętaj lub skopiuj kod rabatowy, przejdź do zakładki "Realizuj zamówienie", wpisz kod rabatowy w polu "Kod rabatowy" pod listą zakupów.

Poznaj zasady funkcjonowanie Klubu rabatowego E-Ziaja. Zobacz zasady korzystania z punktów rabatowych e-ziaja. Regulamin Klubu rabatowego E-Ziaja dostępny jest do pobrania w formie pliku pdf - Pobierz regulamin