Blog - E-ziaja - Sklep Ziaja

Blog - e-ziaja.com

Trądzik – problem, który możesz wyeliminować raz na zawsze!
Trądzik przebiera różne postacie – od najłagodniejszych, które z czasem mijają, do tych, których nie można bagatelizować. Trądzik zawsze oznacza jedno – coś niepokojącego dzieje się ze skórą, czemu trzeba przeciwdziałać!
3 najczęściej pojawiające się problemy cery dojrzałej
Cera dojrzała prędzej czy później dotknie każdą z nas. Jak ją rozpoznać, jak zapobiegać pierwszym zmarszczkom? Przeczytaj i zachowaj młodą skórę na dłużej!
Charakterystyka i pielęgnacja suchej skóry
Sucha skóra jest nie lada problemem dla jej posiadaczek. Rozpocznij nawilżanie już dziś, by zapobiec przedwczesnemu starzeniu się skóry!
Promieniowanie UV - skuteczna ochrona przeciwsłoneczna z Ziaja
Zmarszczki, przebarwienia, utrata jędrności, ścieńczenie skóry –oznaki starzenia się, które mimo iż są nieuniknione, chcemy odwlec jak najdłużej w czasie. Jak skutecznie chronić się przed fotostarzeniem?
Pielęgnacja skóry przed i po opalaniu
Wakacje zaplanowane, gotowi na zbliżające się lato? A czy wiesz jak przygotować swoją skórę przed opalaniem, aby utrzymać ją w dobrej kondycji?
Jagody ACAI - eliksir zdrowia i urody
Jagoda ACAI kryje w sobie wyjątkową moc dla naszego zdrowia i urody - poznaj jej działanie w kosmetykach w walce z pierwszymi oznakami starzenia się skóry