Blog - E-ziaja - Sklep Ziaja

Blog - e-ziaja.com

Poznaj tajemnicę skutecznego demakijażu!
Demakijaż twarzy jest niezwykle ważnym zabiegiem, który powinien być przeprowadzany każdego dnia. To podstawa pielęgnacji skóry, która nieprawidłowo wykonana, może doprowadzić do pojawiania się krostek i zaskórników.
Wszystko, co powinnaś wiedzieć o prawidłowej pielęgnacji włosów
Piękne i zdrowe włosy są wizytówką każdej kobiety. Wiele osób uważa, że przeprowadzanie prawidłowej pielęgnacji włosów pozwala czuć się pewnie, ponieważ są one lśniące i mocne. Sprawdź, jak prawidłowo dbać o włosy! »
Odkryj sekret skutecznej regeneracji skóry twarzy i dłoni!
Naturalna regeneracja skóry trwa 28 dni, pod warunkiem, że żaden czynnik nie zaburza tego procesu. Naskórek zostaje odnowiony i wymieniony na nowy. Sprawdź, jak wspomóc regenerację skóry! »
Jak oczyścić zanieczyszczoną cerę? - Praktyczne porady
Zanieczyszczona cera towarzyszy nastolatkom w okresie pokwitania, jednak coraz częściej zaobserwować ją można także u osób dorosłych. Sprawdź w jaki sposób pielęgnować cerę zanieczyszczoną!
Kosmetyki dla mężczyzn – poznaj zasady prawidłowej pielęgnacji!
Już od kilku lat stale rośnie świadomość panów na temat używania kosmetyków dla mężczyzn. Współcześni panowie doskonale wiedzą, że kluczem do sukcesu, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, jest nienaganny wygląd.
Cera wrażliwa - pielęgnacja od A do Z
Cera wrażliwa jest jednym z bardziej wymagających typów skóry. Bardzo łatwo o wystąpienie reakcji alergicznych. Posiadacze wrażliwej cery niemal natychmiast reagują na bardzo wysokie i niskie temperatury.