Blog - E-ziaja - Sklep Ziaja

Blog - e-ziaja.com

Dlaczego żel do mycia twarzy jest ważny w pielęgnacji skóry?
Odpowiednio dobrany żel do mycia twarzy pozwala oczyścić skórę z zanieczyszczeń, jakie nagromadziły się na cerze w ciągu dnia. Prawidłowo wykonany demakijaż jest podstawą pielęgnacji, która zapewnia skórze zdrowy i młody wygląd, pozwalając jej w nocy odpocząć i wchłonąć składniki odżywcze z kremów.
Niezawodne sposoby na pozbycie się zmarszczek mimicznych
Zmarszczki mimiczne pojawiają się na naszej skórze jako pierwsze. Powstają na skutek aktywności mięśni twarzy, które według naukowców wykonują nawet 15 tysięcy ruchów dziennie. Sprawdź, jak im zapobiegać!
11 skutecznych sposobów na zmarszczki pod oczami
Zmarszczki pod oczami są zmorą wielu osób, szczególnie kobiet. Skóra w tym miejscu jest cienka i wrażliwa, przez co szybciej traci wodę, elastynę oraz kolagen.
Co powinnaś wiedzieć o kremach do twarzy? Odkrywamy zakryte!
Kremy do twarzy pełnią rolę parasola ochronnego skóry, który broni ją przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych oraz utratą wody.
Kosmetyki dla noworodka - co musisz wiedzieć?
Kosmetyki dla noworodka stanowią nie lada wyzwanie dla przyszłych mam, pomimo tego, że maluchy nie potrzebują wielu produktów do pielęgnacji. Zbyt duża ich ilość może zaszkodzić delikatnej skórze dziecka.
Poznaj tajemnicę skutecznego demakijażu!
Demakijaż twarzy jest niezwykle ważnym zabiegiem, który powinien być przeprowadzany każdego dnia. To podstawa pielęgnacji skóry, która nieprawidłowo wykonana, może doprowadzić do pojawiania się krostek i zaskórników.