<div style="text-align:center;color:#fff;font-size:12px;font-weight:600;text-transform:uppercase;background:#60b219;padding:10px 0;">Uwaga! W związku z wzmożonym ruchem sprzedaży internetowej czas wysyłki zamówień może wydłużyć się do 5 dni roboczych.</div>

liście zielonej oliwki

Liście Zielonej Oliwki to seria kosmetyków Ziai, wypuszczonej z okazji 25-lecia istnienia marki. Seria Liście Zielonej Oliwki posiada osiem produktów: oliwkę do mycia, peeling, antyperspirant, dwufazowy płyn do demakijażu oczu, tonizującą wodę, krem z filtrem, maskę ściągająco-oczyszczającą oraz maskę regenerującą.

Liście Zielonej Oliwki – maska regenerująca

Maska regenerująca z kwasem hialuronowym z linii Liście Zielonej Oliwki przeznaczona jest dla skóry suchej, wrażliwej oraz normalnej. Maseczka zawiera esencję z liści zielonej oliwki, która działa odświeżająco na skórę, kwas hialuronowy, który nawilża, a także panthenol o działaniu łagodzącym. Połączenie tych wszystkich składników sprawia, że cera staje się wygładzona i nawilżona.

Liście Zielonej Oliwki – naturalna pielęgnacja

Liście Zielonej Oliwki mają działanie odświeżające i wzmacniające. Doskonale chronią skórę przed utratą wody. W przypadku oliwki do mycia – skóra jest przyjemnie oczyszczona i łagodnie natłuszczona. Chroni naskórek przed utratą wody już w trakcie mycia. Przeciwdziała swędzeniu, wygładza, a także redukuje szorstkość skóry. Seria Liście Zielonej Oliwki jest doskonałym pomysłem na kompleksową pielęgnację skóry.

liście zielonej oliwki