<div style="text-align:center;color:#fff;font-size:12px;font-weight:600;text-transform:uppercase;background:#60b219;padding:10px 0;">Uwaga! W związku z wzmożonym ruchem sprzedaży internetowej czas wysyłki zamówień może wydłużyć się do 5 dni roboczych.</div>

specjalne

Kosmetyki specjalne przeznaczone są do specjalistycznej pielęgnacji. Składają się na nie głównie produkty takie jak: biała, kosmetyczna wazelina, maść przeciwdziałająca podrażnieniom brodawek sutkowych, maść oliwkowa oraz żel do USG. Specjalne kosmetyki są skomponowane tak, by sprostać wymaganiom użytkowników.

Kosmetyki specjalne – żel do USG

Żel do USG służy do diagnostyki metodami ultradźwiękowymi. Żel z kategorii specjalne nadaje się do przeprowadzania badań waginalnych oraz rektalnych. Nie należy stosować na uszkodzoną skórę.

Kosmetyki specjalne – maść przeciw podrażnieniom brodawek sutkowych

Maść pielęgnacyjna z kategorii specjalne zalecana jest do stosowania w czasie ciąży i karmienia piersią. Skutecznie redukuje obrzęki brodawek spowodowane karmieniem. Ponadto nawilża, natłuszcza i zmiękcza skórę. Produkt w swym składzie zawiera 100% oczyszczonej lanoliny, bez konserwantów i sztucznych barwników.
Specjalne to kategoria stworzona dla tych, którzy szukają specjalistycznych produktów.

specjalne